top of page

2 червня 2021р. на 67 році життя перестало битися серце Шеховцова Валентин Олександрович


ПрАТ «НВК« Діапроф-Мед »з сумом сповіщає, що 2 червня 2021 р на 67 році життя перестало битися серце заслуженого ветерана компанії« Діапроф-Мед »- Шеховцова Валентин Олександровича.


Валентин Олександрович вніс величезний вклад в розвиток компанії, в створення сучасної системи забезпечення служб лабораторної діагностики України якісними тест-системами.

Валентина Олександровича знали і поважали в лабораторіях всіх міст нашої країни.Період діяльності Валентина Олександровича в компанії «Діапроф-Мед», без перебільшення, можна назвати ерою Шеховцова.


В.А. Шеховцов народився 2 серпня 1954 р в місті Магерів Львівської області. У 1981 р закінчив Львівський медичний інститут. Після закінчення інституту служив в різних медичних частинах армії, в 1996 р звільнився в запас у званні підполковника медичної служби. З 1 січня 1997 р надійшов на роботу в НВК «Діапроф-Мед» на посаду начальника відділу маркетингу, в 2006 р був переведений на посаду директора з продажу.Під час роботи в компанії В.А.Шеховцов проявив себе як талановитий керівник і фахівець в області маркетингової діяльності підприємства, налагодженні якісної системи поставок продукції підприємства і її сервісного обслуговування в лабораторіях споживачів. В.А. Шеховцов багато їздив як по регіонах України, так і в інші країни, куди поставлялася продукція підприємства, спілкувався з споживачами і оперативно вирішував найскладніші питання.


Невичерпна життєва енергія, талант фахівця в області діагностики, творча сміливість при вирішенні складних проблем поєднувалися у Валентина Олександровича з високими душевними якостями. Валентин Олександрович користувався великою повагою у всіх хто працював з ним.

Пам'ять про Валентина Олександровича Шеховцова назавжди збережеться в наших серцях.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким Валентина Олександровича.


33 перегляди0 коментарів

Kommentare


bottom of page