top of page

Пропонуємо вашій увазі нові тест-системи для діагностики вірусу Епштейна-Барр

  • DIA®-EBV-VCA-IgG Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до капсидного антигену вірусу Епштейна-Барр;

  • DIA®-EBV-VCA-IgM Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класу IgМ до капсидного антигену вірусу Епштейна-Барр;

  • DIA®-EBNA-IgG Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до ядерного антигену вірусу Епштейна-Барр.

 

Дані набори розширюють лінійку ІФА тест-систем для аналізу сироватки або плазми крові людини на наявність TORCH-інфекцій та дозволяють лабораторіям проводити більш широке коло досліджень.

Аналіз може бути проведений як з використанням стандартного обладнання для ІФА, так і автоматичних імуноферментних аналізаторів відкритого типу.

Тест-системи випускаються у стандартних варіантах комплектації для проведення 96, 192 або 480 досліджень. В складі тест-систем готовий до використання ТМБ субстрат, який не потребує попереднього приготування, що зменшує кількість технологічних операцій при постановці ІФА.

Тривалість аналізу від 1 години 30 хвилин до 2 годин для DIA®-EBV-VCA-IgM.

Передбачена можливість використання реагентів після первинного відкриття упаковки впродовж терміну придатності набору. Це дозволяє найбільш повно та оптимально використовувати тест-систему дрібно при невеликій кількості досліджень.

 

Термін придатності 14 місяців.


Тест-системи мають високі показники чутливості (100%) та специфічності (100%).


Тест-системи введено в обіг та експлуатацію в січні 2020 р.


З питань постачання просимо звертатися за тел. +38 (067) 343-59-83,

+38 (044) 463-06-03, направляти замовлення: факс +38 (044) 463-06-02 або5 переглядів0 коментарів

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page