top of page

Наші новинки!

Наші новинки в наявності на складі:

DIA®-PCT Реагенти (набори реагентів) для визначення рівня прокальцитоніну.


Прокальцитонін – це білок, що складається зі 116 амінокислот і є попередником гормону кальцитоніну, який синтезується в клітинах щитовидної залози. В нормі утворений прокальцитонін перетворюється у кальцитонін і майже не надходить у кровоток. Концентрація прокальцитоніну у здорових осіб не перевищує 0,25 нг/мл.

При розвитку бактеріальної інфекції відбувається підвищення концентрації прокальцитоніну, що виникає під дією бактеріальних токсинів і прозапальних цитокінів IL-6 та TNF-α. Це призводить до синтезу його не лише в щитоподібній залозі, а й в паренхімальних клітинах легенів, підшлункової залози, печінки та ін.. тканинах.

Рівень прокальцитоніну зростає протягом перших 2-4 годин і досягає свого піку через 12 годин. Підвищення концентрації прокальцитоніну корелює з тяжкістю захворювання. Підвищення рівня кальцитоніну при цьому не відбувається.


Визначення рівня прокальцитоніну рекомендовано при:

  • сепсисі, септичному шоці,важких бактеріальних інфекціях,

  • для моніторингу стану хворих та оцінки ефективності лікування;

  • для діагностики інфекційних ускладнень у післяопераційних пацієнтів, пацієнтів з імуносупресією, для пацієнтів на ШВЛ;

  • для реципієнтів після трансплантації органів та пацієнтів з захворюваннями невизначеного генезу.

Перевагою визначення прокальцитоніну є те, що при системному запаленні його синтез досягає високих рівнів раніше, ніж інші білки гострої фази.


Основні характеристики DIA®-PCT:

Призначення - для кількісного визначення прокальцитоніну в зразках сироватки крові людини, в тому числі отриманих за допомогою активатору згортання крові (в комплексі з розділюючим гелем або без нього) методом імуноферментного аналізу (ІФА).

Принцип аналізу базується на методі твердофазного ІФА „сендвіч”-варіанта з використанням біотин-стрептавідинового підсилення специфічного сигналу.

Тривалість аналізу – 1 година.

Об’єм досліджуваного зразка 50 мкл.

Аналітична чутливість тест-системи складає 0,1 нг/мл.

Термін придатності тест-системи 9 місяців.

53 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page