top of page

Збільшення підтверджених випадків COVID-19

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я , останнім часом спостерігається тенденція збільшення підтверджених випадків COVID-19. Так, в Європі кількість випадків значно перевищує показники аналогічних попередніх періодів. МОЗ України припускає ймовірність виникнення нової хвилі COVID в зв’язку з збільшенням на 10% кількості нових випадків за останній тиждень.


В умовах такої загрози для закладів охорони здоров’я України залишається актуальним питання своєчасної лабораторної діагностики коронавірусу. ПрАТ «НВК «ДІАПРОФ-МЕД» одна з перших компаній виробників в світі що розробила та впровадила імуноферментні (ІФА) тест-системи з виявлення антитіл та антигенів COVID-19. Спектр наявних інструментів дозволяє діагностувати COVID-19 на всіх стадіях захворювання, проводити оцінку ефективності вакцинації та стану організму в боротьбі з інфекцією. Здатність тест-систем до виявлення нових штамів коронавірусу постійно аналізується та актуалізується.


З повним переліком тест-систем можна ознайомитися за посиланням https://www.diaproph.com/_files/ugd/3e2bdf_d4ea5200630f42ff947293a4ad0cba45.pdf https://www.diaproph.com/covid-19


З метою підвищення можливостей закладів охорони здоров’я України зі своєчасного виявлення COVID-19 компанією було прийняте рішення про зниження відпускних цін на імуноферментні (ІФА) тест-системи з діагностики коронавірусу. Більш детальну інформацію можна отримати у офіційних дистриб’юторів чи за запитом до виробника.

42 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page